Biographyبهترین نرم افزار CRM کدام است؟

انتخاب بهترین نرم افزار CRM بستگی به قابلیت ها و نیازهای سازمان ها دارد. نرم افزارهایی چون Salesforce, Hubspot, Zoho, freshsales و Pipedrive جز بهترین نرم افزار های CRM در دنیا محسوب می شوند. از طرفی سی آر ام پیام گستر با جامعیت و قابلیت شخصی سازی فوق العاده خود جز بهترین نرم افزار های سی آر ام فارسی به شمار می رود

News

 • جذب مشتریان برای کسب و کارها امر ساده ای نیست، اما زمانی که یک مشتری جذب شود، چالش بزرگ تری پیش‌روی سازمان خواهد بود: ایجاد و حفظ یک ارتباط قوی با آنها.

  نرم افزار CRM به شما کمک خواهد کرد تا ارتباطات خود را بهینه سازی، ساده سازی و متمرکز کنید؛ هرچه بهتر مشتریان خود را بشناسید، ارتباط بهتری با آنها برقرار خواهید کرد. در ادامه قصد داریم تا با تمرکز بر ارتباط موثر با مشتریان، 6 مزیتی که سیستم سی آر ام برای سازمان شما دارد را بررسی کنیم:

  تعریف چیست CRM 
  همانطور که میدانید CRM مخفف عبارت Customer Relationship Management (مدیریت ارتباط با مشتریان) است.( پیشنهاد میکنیم مقاله نرم افزار CRM چیست را بخوانید) اما اجازه دهید کمی بیشتر روی حرف R در این عبارت متمرکز شویم؛ یعنی ارتباط (Relationship) .

  مهم ترین بخش در این نرم افزارها، همین ارتباطات است. چرا که این ارتباط ها در واقع پل میان محصولات کسب و کار شما و نیازهای مشتریان هستند. شرکت هایی که به فکر استفاده از سی ار ام میفتند عموما به دنبال ایجاد یک ارتباط قوی با مشتریان و در نتیجه ی آن وفاداری مشتریان به آنها می باشند.

  طبق گزارش Software AdviceLinks to an external site. ، ماژول ” مدیریت ارتباطات و مخاطبین ” مهم ترین درخواست شرکت ها از نرم افزار CRM بوده به طوریکه 88% از آن به عنوان اصلی ترین خواسته ی خود نام بردند. همچنین 80% به پیگیری تعامل دو طرفه با مشتریان و 75% به مدیریت وظایف و یادآوری ها اختصاص دارد. البته واضح است که توانایی های CRM به همینجا ختم نمیشود و با استفاده از ابزارهای آن می توان در نهایت به افزایش درآمد، مدیریت کانالهای فروش، جذب و پرورش مشتریان وفادار، مدیریت تیم ها،

  دریافت گزارشات سیستمی، پشتیبانی از مشتریان و تحلیل داده ها رسید.

  ماژول های CRM

  رابطه بهتر و ارتباطات قویتر = رضایت بیشتر مشتریان
  هرچقدر که سازمان شما گسترش یابد، به همان میزان دایره مشتریان و حجم اطلاعات ورودی شما نیز گسترده می شود. به مرور متمرکز کردن و ساده سازی ارتباطات شما سخت خواهد شد، مکالمات مهم در ایمیل ها با غفلت همراه شده و در شلوغی‌ها و هرج‌ومرج گم خواهید شد. تمام این مسائل به یک مساله ختم خواهند شد: از دست دادن سرمایه

  اما جای نگرانی نیست، تحقیقات ثابت کرده که راه حل تمام این مشکلات نرم افزار CRMLinks to an external site.است.
  در گزارشی که از Capterra منتشر شد، بیان شده است که 47% از کاربران CRM اذعان کرده اند که این نرم افزار تاثیری مستقیم و جدی روی حفظ و نگهداری مشتریان و رضایتمندی آنها گذاشته است.

  CRM) بر کدام بخشهای سازمانها تاثیر مستقیم میگذارد؟ )

  رتباط موثر با مشتریان به عنوان یک اولویت در کسب و کارها
  مشتری چیزی فراتر از یک فرصت برای فروش کالاست…

  ممکن است شما کالای فوق‌العاده‌ای برای عرضه داشته باشید ولی اگر ندانید با مشتری چطور برخورد کنید هیچ فروشی نخواهید داشت. به همین دلیل است که ایجاد یک ارتباط و رابطه قوی با مشتریان باید اولویت اول هر سازمان باشد و این کاری است که CRM به بهترین نحو ممکن انجام میدهد. سی‌آرام این کار را با شخصی سازی روابط برای هر فرد متناسب با خصوصیت خاص او، همیشه در دسترس بودن و یادآوری های خود انجام می دهد. همچنین امروزه با قدرت گرفتن و به‌روز شدن سیستم های CRM این امکان برای شرکت ها فراهم است تا حتی بیش از پیش به روابط خود با مشتریان عمق دهند؛ گویی همگی عضوی از یک خانواده هستند.

  منبع :

  https://www.payamgostar.com/blog/how-does-crm-software-improve-customer-relationship/Links to an external site.


Shows
PhotosVideos
MusicContact Us